Видяхме сините, а къде са зелените?

Есенцията на нашия форум – ревютата! От фенове за фенове.
Потребителски аватар
otof
Маниак
Мнения: 12238
Регистриран: 04 06 2011, 17:39
Местоположение: Поморие

Re: Видяхме сините, а къде са зелените?

Мнение от otof » 30 08 2023, 12:17

Изображение

Потребителски аватар
magnit
Маниак
Мнения: 1902
Регистриран: 06 10 2017, 17:37
Местоположение: София

Re: Видяхме сините, а къде са зелените?

Мнение от magnit » 07 09 2023, 19:43

Изображение

Vall66
Маниак
Мнения: 516
Регистриран: 29 06 2016, 07:59
Местоположение: Плевен

Re: Видяхме сините, а къде са зелените?

Мнение от Vall66 » 07 09 2023, 22:38

Изображение
"Always one step ahead of the rest" ~ Kintaro Hattori ~ セイコー

pnikolaev
Напредващ
Мнения: 41
Регистриран: 31 01 2015, 18:37

Re: Видяхме сините, а къде са зелените?

Мнение от pnikolaev » 10 11 2023, 21:12

Изображение

Потребителски аватар
childrolland
Маниак
Мнения: 1253
Регистриран: 09 06 2021, 19:34

Re: Видяхме сините, а къде са зелените?

Мнение от childrolland » 10 01 2024, 17:41


Потребителски аватар
brainsucked
Новобранец
Мнения: 3
Регистриран: 10 01 2024, 15:43

Re: Видяхме сините, а къде са зелените?

Мнение от brainsucked » 12 01 2024, 09:34

Изображение
Seiko Solar Chronograph v172-OAJO
Seiko SSB430
Fossil ME3201
Swiss Military by Chrono SM30200.11
Citizen AW5000-16L Eco-Drive
Ракета 2628.Н
L8 Smart Watch
Casio EF-304D-1AVEF

Обяви: https://vvi.bazar.bg/?category_id=6

Потребителски аватар
magnit
Маниак
Мнения: 1902
Регистриран: 06 10 2017, 17:37
Местоположение: София

Re: Видяхме сините, а къде са зелените?

Мнение от magnit » 25 04 2024, 16:32

Изображение

Потребителски аватар
magnit
Маниак
Мнения: 1902
Регистриран: 06 10 2017, 17:37
Местоположение: София

Re: Видяхме сините, а къде са зелените?

Мнение от magnit » 26 04 2024, 17:40

Изображение

Изображение

Потребителски аватар
tzetz
Маниак
Мнения: 809
Регистриран: 08 04 2013, 13:53

Re: Видяхме сините, а къде са зелените?

Мнение от tzetz » 27 10 2025, 12:35

Абе какви са тия спам шитове де се наводнихме с тях тук?!
как може да се разрешава това - да се трият и блокират тия спамери!!!! ::crap::
Ужасявам се, когато си помисля, че един ден, като ме няма, жена ми ще продаде часовниците ми, на цените на които съм и казал, че съм ги купил! :-D :-) :?

Потребителски аватар
alxg
Активен
Мнения: 214
Регистриран: 17 01 2015, 13:21

Re: Видяхме сините, а къде са зелените?

Мнение от alxg » 19 05 2026, 11:06

Изображение
От години съм хвърлил око на Citizen The Citizen колекцията.
High Accuracy Quartz (solar, +-1 с. на година, perpetual calendar, jumping hour hand; реално се сверява само веднъж в живота), титаниев корпус и гривна, ужасно красиви циферблати и финиш като на GS. Спираше ме единствено прекалената прилика с GS-то ми.
Наскоро, обаче, ми попадна горната колекция в ограничен тираж - по 300 броя на модел. Iconic nature - 4 модела посветени на респективно: цветя, птици, вятър, луна. Тъй като е от 2024 бройките бяха вече силно ограничени и единствените останали модели бяха двата с цветни корпуси, които автоматично отхвърлих като идея. Но след известно премисляне реших, че rose gold (или Sakura Pink, както са го кръстили) не е толкова натрапчиво жълт, а и е пекфектен за dress watch.
Намерих го и на доста прилична цена, поръчах го и долетя от Япония за два дни. Естествено, след това седя още 7-8 в нашите митници :facepalm:
На живо е великолепен, 38.3мм седят страхотно елегантно, алигаторската каишка е мега удобна, цветът е много по-блед от на снимките и е много дискретен, а циферблатът е направо извънземен....И всичко това с финиш, неразличим лично за мен от на Grand Seiko. Един пълен пакет съвършенство е за мен часовничето :lub: Чак съжалявам, че наснимах само циферблата и не обърнах внимание на коронка, каишка, закопчалка и тн.

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Отговори

Върни се в “Ревюта и снимки на часовници”